Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

5-latek bohaterem. Nie przestraszył się pożaru

Artykuł

Kilkuletni Noah z USA zadbał o bezpieczeństwo swojej rodziny podczas pożaru. Dzięki jego postawie, jego najbliżsi nie ucierpieli przez bliskość ognia.

5latek bohater pozar
Autor: pixabay.com

Z powodu przeciążenia gniazdka elektrycznego w sypialni zajmowanej przez 5-letniego Noaha Woodsa i jego 2-letnią siostrzyczkę kilka dni temu wybuchł pożar. Chłopczyk wybudził się wtedy ze snu, złapał siostrę i za rękę i opuścił zadymiony pokój przez… okno. Następnie wrócił do płonącego mieszkania po psa. Nie przeszło mu bowiem przez myśl, zostawić ukochanego zwierzaka na pastwę wciąż powiększających się płomieni. 5-latek pobiegł potem do mieszkającego obok wujka i powiadomił go o tym, co się wydarzyło. Razem wybudzili pozostałych członków rodziny i wezwali strażaków. Dzięki czujności Noaha, nikt poważnie w pożarze nie ucierpiał. Za swoją odwagę chłopiec otrzymał tytuł honorowego strażaka.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat