Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

4-latek ze Śląska wypadł z taksówki

Artykuł

O blokowanie tylnych drzwi samochodu apelują eksperci z Akademii Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego po tym, jak kilkuletni chłopczyk wypadł z taksówki.

4latek slask wypadl taksowka
Autor: pixabay.com

Na jednym ze skrzyżowań w Tarnowskich Górach (województwo śląskie) doszło w miniony poniedziałek do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. Z rozpędzonego samochodu wypadł tam nagle na zakręcie pewien 4-letni chłopczyk. Dziecko jechało wtedy z tatą i babcią do sklepu. Prowadzący taksówkę ojciec malca nie zauważył, że chłopczyk wyślizgnął się z pasów bezpieczeństwa, otworzył drzwi pojazdu i wyskoczył na jezdnię. 4-latek miał szczęście. O mało co bowiem nie został przejechany przez dwa pojazdy. "Tam mogło dojść do tragedii" - nie ma wątpliwości rzecznik tarnogórskiej policji.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat