Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

4-latek z Korei zgubił się we Wrocławiu

Artykuł

Błąkającego się bez opieki dorosłych kilkulatka z Azji zauważyli w minioną niedzielę przechodnie w okolicach wrocławskiego rynku.

Koreanczyk wroclaw
Autor: pixabay.com

Z powodu tłoku panującego na jarmarku świątecznym na wrocławskim rynku pewien 4-latek z Korei Południowej stracił z oczu swoich rodziców. W skutek tego samotnie przemierzał potem okoliczne ulice, wypatrując uważnie swoich bliskich. Zagubionym dzieckiem zainteresowali się empatyczni przechodnie, którzy oddali malucha pod opiekę strażników miejskich. Z racji tego, że 4-latek mówił tylko po koreańsku, o pomoc w komunikacji poproszono znajdujących się w pobliżu obywateli Korei. Dzięki umieszczeniu w Internecie informacji o miejscu przebywania zagubionego dziecka, udało się szybko odnaleźć jego rodziców i połączyć rozdzieloną rodzinę.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat