Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

4-latek wylał na siebie gorący rosół

Artykuł

Pewien kilkulatek z Podkarpacia ciężko poparzył się gorącą zupę. Trafił do szpitala.

4latek wylal rosol
Autor: pixabay.com

Rozległych obrażeń ciała nabawił się 4-latek z powiatu tarnobrzeskiego, który w miniony poniedziałek, około godziny 13.00 wylał na siebie gorący rosół. Aby zapewnić dziecku szybki transport do specjalistycznego szpitala w Łęcznej, w województwie lubelskim, na miejsce wypadku przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Malcem troskliwie zajęli się lekarze z Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej. Będą oni niwelować bolesne skutki zetknięcia się skóry chłopca z gorącym płynem.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat