Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

4-latek włożył głowę między filary Pałacu Kultury

Artykuł

Chwile grozy przeżył chłopczyk, którego głowa kilka dni temu utknęła między słupkami na tarasie warszawskiego Pałacu Kultury i Nauki. Pomogli strażacy.

4latek filary palacu kultury
Autor: freepik

W minioną niedzielę podczas zwiedzania Pałacu Kultury i Nauki 4-letnie dziecko włożyło głowę między  znajdujące się na tarasie widokowym filary. Chłopczyk nie mógł się uwolnić. Jego głowa mocno zaklinowała się bowiem między słupkami balustrady. Rodzice kilkulatka wezwali więc na pomoc strażaków. Ci znaleźli sprytny i skuteczny sposób na wyswobodzenie dziecka. Wysmarowali betonowe filary oraz głowę chłopca olejem roślinnym. Metoda podziałała. 4-latek został uwolniony z "pułapki".

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat