Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

4-latek opuścił przedszkole, by zrobić urodzinowe zakupy

Artykuł

Do 5 lat więzienia grozi opiekunkom z przedszkola, które nie dopilnowały obowiązków sprawowania opieki nad powierzonym im 4-latkiem.

4latek zakupy
Autor: freepik

Pewien uczęszczający do jednego z dolnośląskich przedszkoli kilkulatek wymknął się kilka dni temu niepostrzeżenie z placówki i udał do pobliskiego marketu  z zamiarem zakupu słodyczy i zabawek z okazji przypadających następnego dnia urodzin. Pobyt dziecka w sklepie zarejestrowały znajdujące się tam kamery. O kilkulatku przebywającym w markecie bez opieki osoby dorosłej poinformował policję jeden z pracowników sklepu. Z racji tego, że zaginięcie chłopca zostało zgłoszone przez przedszkolne opiekunki oraz ojca dziecka, mundurowi nie mieli problemu z identyfikacją, z którego przedszkola wymknął się mały  miłośnik urodzinowych zakupów. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat