Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

3-latka zaalarmowała tatę o topiącej się siostrze

Artykuł

Pewna 3-latka z Tajlandii przyczyniła się do uratowania życia swojej młodszej siostry. Gdy ta wpadła do basenu, niezwłocznie poinformowała o tym tatę.

3latka topiaca siostra
Autor: tiktok.com/@period.studio

Na Tik Toka trafiło jakiś czas temu nagranie z  monitoringu umieszczonego przed domkiem z basenem. Widać na nim dwie znajdujące się przy basenie dziewczynki oraz sprzątającego okolice basenu mężczyznę, ich ojca. Zajęty porządkami mężczyzna spuścił na parę chwil z oczu swoje dzieci. Nie zauważył więc w ogóle, że jedna z jego córeczek poślizgnęła się, straciła równowagę i wpadła do wody. Świadkiem tej sytuacji był na szczęście starsza siostra dziewczynki. I to ona zapobiegła tragedii, która mogła się wtedy wydarzyć. 3-latka podbiegła bowiem  czem prędzej do ojca i krzycząc, zwróciła mu uwagę na to, co przed momentem się wydarzyło. Mężczyzna oderwał się od sprzątania i wskoczył do wody, by ratować swoje dziecko. Dzięki jego szybkiej reakcji, jego najmłodsza córeczka została na czas wyciągnięta z wody.

@period.studio À 3ans, elle sauve sa petite sœur de la noyade. #enfant #kids #children #danger #piscine #pool #parents #parenting #parentsoftiktok ♬ Stressful Cinematic Dark TV Hospital House - VETOSHEV
Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat