Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

3-latka z chin połknęła magnetyczne kulki

Artykuł

Dzięki szybkiej pomocy lekarskiej mała Chinka, do żołądka której trafiło kilkadziesiąt drobnych gadżetów, czuje się już dobrze.

3latka chiny magnetyczne kulki
Autor: pixabay.com

Aż 37 magnetycznych kulek znalazło się niedawno w żołądku pewnej 3-latki z Chin. Ciekawa świata dziewczynka wykorzystała bowiem chwilową nieobecność rodziców w pokoju i skonsumowała zabawki, które miały być prezentem dla jej starszego brata. Dziecko trafiło potem na oddział ratunkowy jednego ze szpitali. Miało bowiem przedziurawiony żołądek. Cierpiąca kilkulatka została zakwalifikowana do pilnego zabiegu. Lekarze szybko usunęli groźne ciała obce z jej żołądka. Dziewczynka miała bardzo dużo szczęścia. Magnetyczne kulki nie wyrządziły bowiem w jej organizmie żadnych poważnych szkód.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat