Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

3-latek utknął w białostockiej windzie

Artykuł

Jedna z wind w centrum Białegostoku zacięła się kilka dni temu między piętrami. W środku znajdowało się dziecko.

3latek utknal winda
Autor: pixabay.com

3-latek sam w windzie. Do takiego problemu wezwani zostali niedawno mundurowi z Białegostoku. Po przybyciu pod wskazany adres, okazało się, że, aby pomóc malcowi, potrzeba będzie dostać się przez szyb windy do środka kabiny. Dzięki pomocy policjantów, koszmar dziecka, uwięzionego w windzie, nie trwał na szczęście długo. Stróże porządku sprawnie uwolnili bowiem przestraszonego kilkulatka i przekazali pod opiekę matki. Kobieta wyjaśniła, jak doszło do pozostawienia 3-latka w windzie. Otóż w ostatniej chwili przed wprawieniem maszyny w ruch, wybiegł z niej jej 5-letni syn, który postanowił jednak nie korzystać z windy, a ona pobiegła za nim. Młodszy potomek kobiety pozostał sam w kabinie. Wtedy winda ruszyła i zatrzymała się między piętrami, a 3-latek przeżył przez to niemiłą przygodę.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat