Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

3-latek utknął w automacie z zabawkami

Artykuł

Pewien kilkulatek z Anglii wpadł do maszyny wypełnionej zabawkami. Chciał wyciągnąć z urządzenia misia.

3latek automat zabawki600
Autor: pixabay.com

37-letnia mama dwójki dzieci Natalie Draper wybrała się niedawno ze swoimi pociechami do salonu gier. W pewnym momencie jeden z jej synków miał pilną potrzebę udania się toalety. Kobieta postanowiła towarzyszyć mu w drodze do łazienki. Pozostawiła więc swojego drugiego potomka na parę chwil samego. Gdy zafascynowany automatem z zabawkami 3-letni Noah został spuszczony z oczu przez mamę, postanowił wspiąć się na urządzenie i wydobyć z jego wnętrza pluszaka, który skradł jego dziecięce serduszko. Chłopiec nie zdołał jednak wykonać swojego zamierzenia. Wpadł bowiem do automatu i utknął tam na jakiś czas. Gdy pani Natalie spostrzegła, co się wydarzyło, zaalarmowała o zajściu pracowników salonu gier. Ci nie mieli jednak kluczy do maszyny. Obsługuje ją bowiem zewnętrzna firma. Aby wydobyć malca z potrzasku, zdecydowano się na zniszczenie kłódek zabezpieczających automat przed otwarciem. Dzięki temu posunięciu, 3-latek odzyskał wolność.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat