Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

3-latek uratowany przez starszego kolegę

Artykuł

Spostrzegawczy 6-latek z województwa śląskiego ocalił kolegę, który wypadł z okna mieszkania znajdującego się wysokości pierwszego piętra.

6latek wypadl z okna
Autor: pixabay.com

Pewien 3-latek z Czechowic-Dziedzic zobaczył przez okno bawiące się na podwórku dzieci. Przebywający bez należytego nadzoru dorosłych malec postanowił do nich dołączyć. Zdecydował się na opuszczenie wnętrza pokoju przez okno. Wypadającego 3-latka przyuważył na szczęście znajdujący się na podwórku jego 6-letni kolega. Rezolutny chłopiec zdążył podbiec do malucha i zamortyzować jego upadek, przez złapanie dziecka w ręce. Wezwani na miejsce zdarzenia policjanci ustalili, że opiekująca się kilkulatkami mama i jej 58-letni ojciec byli nietrzeźwi. W momencie skoku 3-latka z okna, mocno spali. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat