Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

2-latka połknęła tabletkę do zmywarki

Artykuł

Dzięki eskorcie zachodniopomorskich policjantów, dziecko, które w miniony piątek połknęło zagrażające jego zdrowiu ciało obce, szybko trafiło do szpitala.

Tabletki do zmywarki
Autor: pixabay.com

Gdy 2-letnia córeczka pewnej mieszkanki Stargardu Szczecińskiego skonsumowała 27 grudnia atrakcyjnie wyglądającą tabletkę do zmywarki, jej mama bezzwłocznie postanowiła zawieźć ją samochodem do szpitala. Jadąc do placówki medycznej, zauważyła na drodze policjantów. Poprosiła mundurowych o pomoc. Przejęci sytuacją stróże prawa sprawnie utworzyli konwój i pilotowali kobietę aż do szpitala. Dzięki zastosowaniu przez policjantów świetlnych i dźwiękowych sygnałów w radiowozach, dotarcie do placówki medycznej odbyło się bez przeszkód i opóźnień, a znajdujące się w niebezpieczeństwie dziecko, w odpowiednim czasie uzyskało profesjonalną pomoc medyczną.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat