Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

2-latka nadziała się w zoo na róg nosorożca

Artykuł

Pewna dziewczynka z Florydy wpadła w miniony wtorek do wybiegu dla dzikich zwierząt w ogrodzie zoologicznym w Melbourne. Nosorożec poważnie ranił dziecko.

2latka nadziala nosorozec
Autor: pixabay.com

Pobytem w szpitalu i obrażeniami ciała skutkowała niefortunna wizyta w Brevard Zoo pewnej rodziny z USA. 2-letnia córeczka zwiedzających prześlizgnęła się między metalowymi prętami, które oddzielały nosorożce od chcących je zobaczyć z bliska osób. Dziecko potknęło się i nadziało na róg sporych rozmiarów ssaka z rzędu nieparzystokopytnych. Matka 2-latki z obrażeniami ręki również trafiła do placówki medycznej. Ojciec dziecka pochwalił zaangażowanie i starania pracowników medycznych o przywrócenie zdrowia jego najbliższym. Dyrektor zoo zapewnia, że zabezpieczenia dla gości w kierowanym przez niego zwierzyńcu, będą w najbliższym czasie udoskonalane.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat