Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

2-latek znalazł ponad 100 jaj jadowitego węża

Artykuł

2-letni chłopczyk podczas zabawy w śledzenie węża, odkrył gniazdo jadowitych gadów. W środku znajdowało się 110 jaj. Znaleziskiem zajął się profesjonalny łapacz węży.

100jaj weza
Autor: freepik.com

Do mediów przedostała się niedawno informacja o niecodziennym znalezisku, jakiego dokonał  osobiście pewien 2-letni mieszkaniec Australii. Uwagę bawiącego  się chłopczyka przykuł w pewnym momencie duży wąż. Dziecko postanowiło przegonić intruza z okolicy i zaczęło go ścigać. Zwierzę doprowadziło 2-latka do gniazda, gdzie znajdowało się ponad 100 gadzich jaj. Na miejsce wezwano specjalistę od gadów. Rozejrzawszy się po ogrodzie otoczonym łąkami łapacz węży natknął się tam na nibykobrę siatkowaną i węża czarnego - dwa bardzo niebezpieczne gatunki gadów, których ugryzienia mogą nawet,  w niektórych  przypadkach, zakończyć się śmiercią ukąszonego. Biorąc ten fakt pod uwagę, bez zwłoki rozpoczęto operację usuwania gniazda z jajami węży. Ze względu na rozmiar gniazda będzie ona rozłożona  w czasie.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Między nami żywiołami Miss Kraken

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat