Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

2-latek porwany przez taśmę bagażową

Artykuł

Złamaniem ręki skończyła się niespodziewana „podróż” chłopczyka przez tunel maszyny do prześwietlania bagażu promieniami rentgenowskimi na lotnisku w Atlancie.

2latek tasma bagazowa
Autor: YouTube / WFMY News 2

Zajęta drukowaniem karty pokładowej pani Edith Vega spuściła na parę minut na lotnisku w Atlancie swojego 2-letniego synka z oczu. W tym czasie, ciekawy świata chłopczyk zainteresował się mocno znajdującą się w pobliżu taśmą bagażową. Dziecko wspięło się na urządzenie i zostało przez nie porwane. Po 5-minutowej jeździe 2-latek przez zsyp trafił do sali kontroli bezpieczeństwa transportu. Tam został dostrzeżony przez uważnych pracowników, którzy wydostali chłopca z groźnej pułapki. Maluch ma siniaki, złamaną kończynę górną i jest poobijany.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat