Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

2,5-latek z lubelskiego połknął baterię

Artykuł

Ponad 100 km wieźli rodzice dziecko, które połknęło bateryjkę. Celem był szpital w Lublinie.

25latek baterie
Autor: freepik

W miniony poniedziałek 2,5-letni Olek z Lubelszczyzny połknął niebezpieczny przedmiot: baterię. Przejęci sytuacją rodzice  postanowili zapewnić potomkowi opiekę specjalistów i przetransportować synka do szpitala dziecięcego w Lublinie. Aby pomóc swojemu dziecku, pędzili do oddalonej o ponad 100 km placówki medycznej aż przez 5 powiatów. W szybkim dotarciu do szpitala pomogła policja. Poproszeni o pomoc mundurowi bez wahania zaczęli eskortować samochód z 2,5-latkiem i jego rodzicami aż pod drzwi  lubelskiego SOR-u. Chłopiec miał szczęście: lekarze zdołali bowiem usunąć ciało obce z jego brzuszka bez operacji. Następnego dnia po połknięciu bateryjki, dziecko zostało wypisane do domu.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 2.3/5. Oceniono 1 raz.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat