Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Niemowlę » Pielęgnacja

27 przewijaków dla najmłodszych od Jastrzębia-Zdroju

Artykuł

27 przewijaków dla maleńkich dzieci zakupiło miasto Jastrzębie-Zdrój. Wydano na to prawie 23 tysiące złotych.

27 przewijakow jastrzebie zdroj
Autor: pixabay.com

Niektóre miasta w widoczny sposób chcą wspierać politykę prorodzinną i ułatwiać życie mamom niemowląt. Jednym z nich jest Jastrzębie-Zdrój (województwo śląskie). Tamtejsi urzędnicy zakupili ostatnio 27 przewijaków dla maleńkich dzieci, za kwotę 23 tysięcy złotych. Dzięki temu mieszkańcom miasta, którzy są rodzicami, łatwiej będzie wychodzić naprzeciw potrzebom swojego potomstwa. Jastrzębie-Zdrój wzbogaciło się o 23 przewijaki montowane do ścian oraz 4 mobilne. Natrafić na nie można m.in. w magistracie, Urzędzie Stanu Cywilnego, Bibliotece Głównej, targowisku, w inhalatorium na terenie Parku Zdrojowego, szpitalach, Ośrodku Pomocy Społecznej. Nowym „prezentem” od miasta cieszą się lokalne mamy. Dzięki licznym przewijakom poprawi się komfort zmieniania pieluszek śląskim niemowlakom.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat