Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Prawo

18-latka chce odzyskać dziecko dla 500 plus

Artykuł

Klaudia odebrała dziecko ojcu, aby otrzymywać co miesiąc środki z programu 500 plus. Pomógł jej w tym adwokat.

Placil alimenty
Autor: pixabay.com

Pochodząca z Podlasia Klaudia w wieku 16 lat zaszła w ciążę z mieszkającym koło Gołdapi Cezarym. Był to skutek jednej z szalonych nocy nastolatków. Chłopak ucieszył się, że zostanie ojcem, Klaudia nie czuła się jednak gotowa, aby pełnić rolę matki. W czasie ciąży piła alkohol, paliła papierosy i nie stroniła od imprez. Po porodzie postanowiła zrezygnować z wychowywania dziecka i oddała je pod opiekę Cezarego i jego najbliższej rodziny. Gdy osiągnęła pełnoletność dowiedziała się, że może pobierać świadczenie 500 plus na potomka. Wtedy z dnia na dzień przypomniała sobie o córeczce i wynajęła adwokata, aby pomógł jej odzyskać prawo do opieki nad małą Lenką. Sąd przychylił się do prośby dziewczyny i przekazał dziecko matce, mimo że toczy się aktualnie postępowanie o odebranie Klaudii praw rodzicielskich z powodu wcześniejszego porzucenia córki. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat