Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

13-latek ostrzegł mieszkańców bloku o pożarze

Artykuł

W jednym z wieżowców w Kędzierzynie-Koźlu wybuchł kilka dni temu pożar. O ogniu zaalarmował lokatorów przechodzący w pobliżu budynku nastolatek.

13latek ostrzegl pozar
Autor: freepik

W minioną sobotę w Kędzierzynie-Koźlu doszło do groźnego pożaru. W jednym z bloków przy ulicy Harcerskiej doszczętnie spaliło się mieszkanie. Dym i płomienie zauważył 13-letni Maciej Jaszkowic. Chłopiec akurat znajdował się niedaleko płonącego wieżowca. Nie namyślając się długo, nastolatek wbiegł do klatki owego bloku i zaczął pukać do wszystkich drzwi, ostrzegając mieszkańców przed rozprzestrzeniającym się szybko ogniem. Dzięki empatycznej postawie ucznia szkoły podstawowej, ewakuacja  lokatorów wieżowca przebiegła bardzo sprawnie. Bohaterskiego zachowania pogratulowała chłopcu prezydent Kędzierzyna-Koźla. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat