Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

13-latek narobił szkód na 2 miliony złotych

Artykuł

Ponad 40 strażaków gasiło pożar restauracji spowodowany przez nastolatka ze Skarżyska-Kamiennej. Straty przyprawiają o zawrót głowy.

13latek narobil szkod
Autor: freepik

W miniony poniedziałek pewien 13-latek z województwa świętokrzyskiego podpalił zapalniczką słomianą strzechę wiaty, znajdującej się na dolnej kondygnacji budynku restauracji w Skarżysku-Kamiennej. W skutek tej aktywności, doszło do rozprzestrzenienia się ognia, który strawił wyposażenie górnej i dolnej kondygnacji lokalu gastronomicznego oraz poszycie dachowe. Dzięki zainstalowanemu na miejscu zdarzenia monitoringowi, policja szybko zidentyfikowała sprawcę pożaru. Zatrzymanemu przez mundurowych chłopcu nie było do śmiechu, gdy dowiedział się, że narobił szkód na 2 miliony złotych. O jego dalszym losie i wymiarze kary za nierozsądny postępek zadecyduje sąd rodzinny.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat