Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

12-letni złodziej zwrócił pieniądze za skradziony towar

Artykuł

Przebywający w San Marino nastolatek ukradł ze sklepu czekoladowe jajko. Po pewnym czasie zrozumiał, że źle postąpił. Odesłał więc właścicielowi pocztą 10 euro.

Zabrala uczniom pieniadze wycieczka
Autor: freepik

Będący miłośnikiem słodyczy 12-letni Benjamin przywłaszczył sobie jakiś czas temu w jednym ze sklepów w San Marino jajko niespodziankę o wartości 2 euro, bez płacenia za ulubiony przysmak. Po jakimś czasie ruszyło go jednak sumienie i napisał do właściciela punktu handlowego, gdzie dokonał kradzieży, list, w którym przyznał się otwarcie do swojego niechlubnego postępku. "Jest mi bardzo przykro. Mam nadzieję, że możecie mi Państwo wybaczyć, bo chciałbym być w pokoju z Państwem i Bogiem" - przeczytać można w wiadomości, którą skruszony nastolatek zaadresował na adres poszkodowanego  sklepu. Adresat listu Benjamina tak zachwycił się postawą chłopca, że opisał na Facebooku, co mu się przydarzyło. "Napiszę do tego chłopaka kartkę i zaproszę go, by wrócił nas odwiedzić, bo chcę mu uścisnąć rękę" - zadeklarował w mediach społecznościowych sklepikarz z San Marino.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat