Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

12-latka z Polski taneczną mistrzynią świata i Europy

Artykuł

Narodowy powód do dumy: nastoletnia mieszkanka Małopolski otrzymała tytuł baletowej mistrzyni Europy i świata. Jej występy zachwyciły jurorów.

12latka mistrzyni swiat europa
Autor: facebook.com/starosadeckie.info

Pochodząca ze Starego Sącza 12-letnia Emilia Dubiel brała niedawno udział w prestiżowych, międzynarodowych konkursach tanecznych. Efekt: dwa pierwsze miejsca na podium. Uwielbiająca taniec dziewczyna tak wspaniale wykonała choreografię w stylu Show Dance podczas mistrzostw Europy, że oceniający ją jurorzy nie mieli wątpliwości, że to właśnie polska tancerka zasługuje na pierwszą nagrodę. 12 listopada reprezentująca nasz kraj małopolanka wytańczyła z kolei w Słowenii Puchar Świata w improwizacji tanecznej Performing Arts Improvisation. Rywalizacja w konkursie była zacięta. Po trzech rundach pięknie tańczącej Polce udało się zdeklasować rywali. “Dziękujemy trenerom za serce, które wkładają od tylu lat w rozwój taneczny Emilki” - podziękowali w mediach rodzice mistrzyni.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat