Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

12-latka w agencji towarzyskiej

Artykuł

Na jaw wyszło, że w jednym z holenderskich domów publicznych przebywała nieletnia dziewczynka, córka prostytutki.

12latka agencja towarzyska
Autor: pixabay.com

Władze miejscowości Hengelo zostały jakiś czas temu poinformowane o obecności dziecka, w jednej ze znajdujących się tam agencji towarzyskich. Po sprawdzeniu donosu, okazało się, że rzeczywiście pod wskazanym adresem, natrafić można na 12-letnią dziewczynkę. Mała Czeszka miała pomagać pracującej w domu publicznym matce kontaktować się z klientami. Jej rodzicielka słabo bowiem posługuje się językiem holenderskim. Właścicielka agencji twierdzi, że nie miała pojęcia, że zatrudniona u niej prostytutka sprowadziła do miejsca erotycznych uciech swoją córkę. Znaleziona w domu rozpusty dziewczynka została odebrana matce. O jej losach zadecyduje sąd rodzinny.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat