Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Podróże

12-latek z Polski mistrzem świata w żeglarstwie

Artykuł

Ze złotym medalem z międzynarodowych regat odbywających się na Sardynii wrócił niedawno pewien nastolatek z Warszawy. Chłopak nie miał sobie równych.

12latek mistrz zeglarstwo
Autor: freepik

Dzięki zdeklasowaniu konkurencji na międzynarodowych regatach żeglarskich 12-letni Józef Krasowski stał się najmłodszym mistrzem świata w dziejach polskiego sportu. Zrobiło się więc o nim głośno. Młody warszawianin trenuje na co dzień w stolicy. Jego sukces to wypadkowa wielu lat treningu oraz wyrzeczeń rodziców. Dzięki wsparciu najbliższych 12-latek rozwija nieustannie swój talent i umiejętności, realizując w pełni swoją żeglarską pasję. Zdobycie złotego medalu  na prestiżowej imprezie sportowej to spełnienie jego marzeń. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat