Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

12-latek wjechał autem na murawę boiska

Artykuł

Będący miłośnikiem motoryzacji 12-latek z województwa lubelskiego, wykorzystując nieuwagę pewnego właściciela samochodu, uruchomił pojazd i kawałek się nim przejechał.

12latek auto murawa boisko
Autor: Materiały prasowe

W gminie Trzeszczany, w województwie lubelskim, doszło niedawno do zaskakującego i niebezpiecznego zdarzenia. Za kierownicą pewnego BMW udało się bowiem usiąść 12-letniemu dziecku. Chłopiec wykorzystał moment nieuwagi właściciela samochodu, wsiadł do pojazdu i przekręcił pozostawiony w stacyjce: kluczyk. Uruchomiony środek transportu przemieścił się do przodu, taranując ogrodzenie pobliskiego boiska i zatrzymując się dopiero na środku murawy. „Szalona” jazda 12-latka nie zakończyła się na szczęście obrażeniami żadnej z osób postronnych. Oprócz uszkodzeń samochodu i na terenie boiska, nie zanotowano innych skutków „wybryku” chłopca. Kierowca, który nie zabezpieczył należycie pojazdu, został ukarany mandatem. Nieletni amator czterech kółek tłumaczyć się będzie z całej sytuacji przed odpowiednim sądem.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat