Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

12-latek napadł na stację benzynową

Artykuł

Kilka tysięcy dolarów padło łupem młodego chłopaka z bronią, który pojawił się tydzień temu na jednej z amerykańskich stacji paliw. Złapała go policja.

12latek napadl stacja benzynowa
Autor: YouTube / Click On Detroit | Local 4 | WDIV

Pewien 12-latek z USA postanowił przeżyć przygodę życia i obrabować stację benzynową. Do wcielenia swojego oryginalnego pomysłu w życie użył zabranego z sejfu ojca pistoletu. Pracownik stacji benzynowej w mieście Hartford nie krył zdumienia, kiedy nastolatek zażądał od niego pieniędzy i wystrzelił z broni w sufit. Widząc, że broń jest naładowana prawdziwymi nabojami, wydał 12-latkowi worek z pięcioma tysiącami dolarów. Młodocianego przestępcę szybko złapała policja, odzyskując skradziony utarg. Chłopak wyznał, że nie zorganizował napadu dla pieniędzy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat