Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

11-latka wjechała traktorem na dach budynku

Artykuł

Pewna bardzo młoda Austriaczka prowadząc traktor pomyliła sprzęgło z hamulcem. Skutek? Poważne uszkodzenia dachu jednego z budynków.

11latka traktor dach
Autor: Facebook / Feuerwehr Althofen

Do mediów przedostała się informacja o tym, że w austriackiej miejscowości Silberegg pewna siedząca za kierownicą maszyny rolniczej 11-latka straciła kontrolę nad pojazdem i wjechała w dach budynku mieszkalnego. Jak się okazało, dziewczynka przewoziła bele z sianem. Ranne dziecko trafiło do szpitala. Jego stan jest ciężki. Z racji tego, że jazda traktorem odbywała się na prywatnej posesji, dziewczynka i jej rodzice nie będą odpowiadać za łamanie przepisów ruchu drogowego. Rodzina 12-latki może jednak zostać pociągnięta do odpowiedzialności karnej za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat