Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

11-latek znęcał się nad kotem

Artykuł

Przed sądem rodzinnym będzie niedługo tłumaczył się 11-letni chłopiec z Gorzowa, w województwie lubuskim, za stosowanie przemocy fizycznej wobec domowego zwierzęcia.

11latek znecal kot
Autor: pixabay.com

Okrutne zachowanie nastolatka o imieniu Patryk wyszło na jaw, gdyż Internauci obejrzeli nagranie, które młody sadysta, chcąc pochwalić się tym, jak spędza czas, umieścił w Internecie. Zarejestrowano na nim brutalne  poczynania 11-nastolatka. Na filmie widać wyraźnie, jak chłopiec szarpie i dusi kota. Jakby tego było mało, zwierzak był także bity w głowę oraz ciągnięty za uszy i ogon. Gdy bezduszny postępek młodego Gorzowianina wyszedł na jaw, lokalna fundacja obrony praw zwierząt zadbała o to, by kotka i jej niedawno narodzone potomstwo, trafili w bezpieczne miejsce.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat