Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

11-latek pomógł uratować 4-latka

Artykuł

4-latek na parapecie otwartego okna. Dzięki dojrzałej postawie starszego kolegi, nie stała mu się żadna krzywda.

11latek pomogl 4latkowi
Autor: freepik

Kilka dni temu w Sieradzu w województwie łódzkim 11-letni chłopiec przyuważył na wysokości czwartego piętra pewnego wieżowca kilkulatka stojącego na parapecie przy otwartym oknie. Dziecko wychylalo się na zewnątrz i zrzucało z okna zabawki. 11-latek poinformował o tym znajdujących się w okolicy policjantów. Mundurowi namówili malca do tego, aby zszedł z parapetu do mieszkania. Tuż potem zapukali do mieszkania 4-latka. Otworzyła im matka chłopca, która w czasie, gdy jej pociecha podziwiała świat z wysokości parapetu, znajdowała się w kuchni z dwojgiem innych dzieci. 

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat