Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

11-latek pomógł odnaleźć zaginioną kobietę

Artykuł

Dzięki dobrej pamięci pewnego chłopca z Sochaczewa, policjantom udało się zlokalizować zaginioną 70-latkę.

11latek pomogl odnalezc kobiete
Autor: freepik

Jakiś czas temu w Sochaczewie zgłoszono zaginięcie jednej z mieszkanek miasta. Mimo ogromnego zaangażowania lokalnych policjantów i udziału w poszukiwaniach przewodnika z psem tropiącym, nie udawało się jednak stróżom prawa odszukać zagubionej 70-latki. Z pomocą mundurowym przyszedł niespodziewanie 11-letni chłopiec. Gdy policjanci pokazali mu zdjęcie poszukiwanej, ten przypomniał sobie, że widział ją kilkadziesiąt minut wcześniej w okolicach miejscowego lasu. Dzięki wskazówce młodego sochaczewianina, obszar poszukiwań został bardzo zawężony, dzięki czemu błąkająca się 70-latka stosunkowo szybko trafiła pod opiekę swojej zamartwiającej się o nią rodziny.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat