Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

11-latek doprowadził do wykolejenia pociągu

Artykuł

Położenie na torach długiego metalowego przedmiotu przez niemieckiego nastolatka przyczyniło się do wykolejenia pociągu. Ucierpiał pracownik kolei.

11latek wykolejenie pociagu
Autor: freepik

Jeden z niemieckich sądów rodzinnych będzie zajmował się sprawą incydentu z udziałem pewnego 11-latka, który przez swoje bezmyślne zachowanie doprowadził do wykolejenia się pociągu z 80 pasażerami. Zdarzenie miało miejsce w minioną niedzielę w Nadrenii Północnej-Westfalii. W skutek nieodpowiedzialnego działania chłopca, który pozostawił na torach stalowy przedmiot o długości jednego metra,  jedna oś pociągu została urwana. Ranny w nogę odłamkami szkła z rozbitych drzwi został przebywający w kabinie maszynisty pracownik niemieckich kolei. Pasażerom na szczęście nic się nie stało.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat