Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

10-latka znalazła list od pedofila

Artykuł

Pewna dziewczynka z Pucka wypatrzyła kilka dni temu na jednym z płotów wiadomość od mężczyzny, który wyrażał w niej chęć wykorzystania seksualnego dziecka.

List pedofil
Autor: freepik

Pucka prokuratura zajmuje się sprawą szokującego listu, na jaki podczas rodzinnego spaceru natrafiła niedawno 10-latka z województwa pomorskiego. Młoda mieszkanka Pucka zainteresowała się przymocowaną do ogrodzenia butelką z przywiązanymi do niej cukierkami. W środku znajdował się list z zaproszeniem chętnego dziecka w celach erotycznych do jednego z mieszkań w Pucku. W wiadomości podany był adres, pod który zainteresowani nieletni mieli się zgłaszać. Dzięki temu, policja bez trudu zlokalizowała nadawcę ohydnego listu. Okazał się nim 48-letni mężczyzna. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat