Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

10-latka wezwała pomoc do potrzebującej mamy

Artykuł

Dzięki odpowiedzialnej postawie pewnej młodej opolanki o imieniu Maja, mama dziewczynki szybko uzyskała pomoc lekarską.

10latka pomoc mama
Autor: freepik

Gdy 10-letnia Maja z Opola spostrzegła, że stan zdrowia jej mamy, w skutek upadku z krzesła, niespodziewanie się pogorszył, zadzwoniła do Centrum Powiadamiania Ratunkowego, z prośbą o interwencję. Dziewczynka podała dokładny adres zamieszkania, dzięki czemu dyspozytorka mogła wysłać do rodzicielki 10-latki pomoc. Z powodu braku wolnych karetek, najpierw na miejscu wezwania zjawili się strażacy. Udzielili oni kobiecie pierwszej pomocy. Po jakimś czasie w domu zamieszkiwanym przez 10-letnią Maję, zameldował się zespół ratownictwa medycznego. Dzięki ich profesjonalizmowi mama dziewczynki czuje się już dobrze.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 4.6/5. Oceniono 1 raz.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat