Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

10-latka oskarżona o zabójstwo

Artykuł

Amerykański sąd uznał pewną 10-latkę ze stanu Wisconsin winną śmierci półrocznego dziecka.

10latka oskarzona zabojstwo
Autor: pixabay.com

Do pozbawienia życia 6-miesięcznego niemowlaka przyznała się niedawno przed sędzią 10-letnia Amerykanka. Dziewczynka potwierdziła przed wymiarem sprawiedliwości, że wypuściła z rąk na podłogę malutkiego chłopczyka i z premedytacją deptała potem po jego główce. W wyniku doznanych w ten sposób obrażeń, maluch zmarł. Za swoje okrutne zachowanie 10-latka poniesie najprawdopodobniej surowe konsekwencje. Prawo stanu Wisconsin dopuszcza bowiem, żeby dzieci odpowiadały za przestępstwa, których się dopuściły, tak jak osoby dorosłe.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat