Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Rodzina

KategoriaRodzice, dzieci i dziadkowie.
Szary

"Szary" Monika Błądek

III nagroda w IV edycji Konkursu Literackiego im. Astrid Lindgren, organizowanego przez Fundację ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom.

Zielone martensy

"Zielone martensy" Joanna Jagiełło

II nagroda w IV edycji Konkursu Literackiego im. Astrid Lindgren, organizowanego przez Fundację ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom.

Czarne jeziora

"Czarne jeziora" Dorota Suwalska

Magda próbuje zrozumieć, o co jej tak naprawdę w życiu chodzi. Uzdolniona literacko dziewczyna zaczyna prowadzić dziennik i szuka odpowiedzi na pytania, które boi się zadać.

Motyla noga

"Motyla noga" Anita Graboś

Jesteś zdenerwowany, spięty, rozdrażniony? Szkoda marnować energię – zamiast krzyczeć i tupać, można sięgnąć do tego wyjątkowego bloku i całą złość przelać na papier.

Uwaga wilk

"Uwaga, wilk! i inne bajki Ezopa" Cristóbal Joannon

Któregoś ranka spotkały się na gałęzi jaskółka z wroną. Jaskółka zmierzyła wronę wzrokiem i rzekła: – Natura obdarzyła mnie urodą, której tobie poskąpiła.

Basnie legendy polskie

Baśnie i legendy polskie

Pozycja, której nie może zabraknąć w żadnym domu – eleganckie wydanie ponad pięćdziesięciu legend, baśni i podań z różnych stron Polski z niezapomnianymi ilustracjami Mirosława Tokarczyka.

Hej jedrek masz cykora

"Hej, Jędrek! Masz cykora?" Rafał Skarżycki

Kto powiedział, że dziesięć lat to najlepszy wiek na przygodę?

Gry zabawy z dawnych lat

"Gry i zabawy z dawnych lat" Katarzyna Piętka

Aby dobrze się bawić, niewiele potrzeba. Wystarczy chwycić się za ręce i krążyć w kole…

Wczoraj dzisiaj jutro

"Wczoraj, dzisiaj, jutro" Grzegorz Kasdepke

Dlaczego Jutro wciąż się spóźnia i jest szare i przygarbione? Czy Wczoraj musi przepadać jak kamień w wodę, a Dzisiaj zostawiać po sobie tak wielki bałagan?

Asia pomagam

Ośmiolatka pomogła chorej mamie

Ośmioletnia Asia z Poznania stała się „twarzą” kiermaszu charytatywnego, z którego dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację mamy dziewczynki.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat