Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Małe dziecko

KategoriaPrawidłowy rozwój dziecka po pierwszym roku życia.
Ulubione frytki zdrosza wersja

Ulubione frytki Twojego dziecka w zdrowszej wersji

Philips Airfryer to doskonałe rozwiązanie, jeśli Twoje dziecko jest fanem frytek, a Ty preferujesz zdrową kuchnię.

Babytv nowa funkcja

Nowa funkcja w aplikacji „BabyTV Video”!

BabyTV, wielokrotnie nagradzana stacja telewizyjna dla dzieci w wieku niemowlęcym i przedszkolnym, której nadawcą jest FOX Networks Group, uruchomiła nową funkcję swojej aplikacji BabyTV Video.

Czego nie powinno jest twoje dziecko

Czego nie powinno jeść twoje dziecko

Zdrowe, naturalne, bogate w witaminy i mikroelementy – takie powinny być produkty spożywcze, które serwujesz swojemu dziecku. Oto z których przysmaków warto dla dobra potomstwa zrezygnować.

Niskie kieszonkowe dziecko dom dziecka

Za niskie kieszonkowe dla dzieci z domów dziecka

Niektórzy wychowankowie placówek opiekuńczo-wychowawczych otrzymują 10 złotych miesięcznie kieszonkowego. Rzecznik Praw Dziecka uważa, że to stanowczo za mało.

Szesciolatki szkola

Sześciolatki w szkole

W ubiegłym roku szkolnym po raz pierwszy dzieci sześcioletnie miały obowiązkowo przystąpić do nauki w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Obowiązek ten dotyczył dzieci urodzonych w 2009 roku.

Hedrin ochrona

Stała ochrona przed wszawicą głowową

Na rynku pojawił się nowy rewolucyjny produkt – HEDRIN OCHRONA, który zapewnia stałą ochronę przed wszawicą głowową. Skuteczność preparatu została potwierdzona badaniami klinicznymi.

Stworz beztroski pokoj marzen

Stwórz Beztroski Pokój Marzeń

Pokój dziecka powinien rozszerzać granice jego świata. Pobudzać wyobraźnię, dawać poczucie bezpieczeństwa, wspierać malucha w pasjach i marzeniach.

Dzieci rosna tak szybko1

Dzieci rosną tak szybko...

...a ich potrzeby zmieniają się równie dynamicznie. Chcąc temu sprostać, warto zadbać o odpowiednie wyposażenie dziecięcego pokoju – dopasowane do wieku i wzrostu dziecka.

Bipper

Gra Bipper 1.0.

Lubicie Quizy i odgadywanie zagadek? A emocje jakich dostarcza gra w Kalambury? Co powiecie na grę w Państwa, miasta? Gotowi na Wyliczankę i sprawdzenie swojej wiedzy i refleksu?

Ronaldo 250tys dla dzieci

250 tys. euro od Christiano Ronaldo dla chorych dzieci

Znany portugalski piłkarz, Christiano Ronaldo przekazał swoją premię za Euro 2016 dzieciom chorym na raka.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat