Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Klocki LEGO na mikołajki w Atrium Targówek!

Wydarzenie
2022-11-24

Grudzień w Atrium Targówek rozpocznie się wyjątkowym mikołajkowym LEGO eventem! Najmłodsi goście galerii wraz z klockowym youtuberem – Brodatym Geekiem, spróbują pobić bombkowy rekord!

Klocki lego mikolajki
Autor: Materiały prasowe

Wszystkich legomaniaków zapraszamy w dniach 2 i 3 grudnia, w godzinach 11:00-19:00. Potrzebne będą jedynie nieograniczona wyobraźnia i świąteczny nastrój.

Ozdoby choinkowe z klocków LEGO? Czemu nie! Ze słynnych na całym świecie klocków da się zrobić prawie wszystko. Udowodni to sam Brodaty Geek – pasjonat i recenzent zestawów LEGO, youtuber oraz juror I edycji programu telewizyjnego Lego Masters. W najbliższy weekend, 2 i 3 grudnia, poprowadzi warsztaty z budowania ozdób choinkowych.

Uczestnicy podejmą wyzwanie zbudowania aż 1000 bombek w różnych kolorach i kształtach. Do tego zadania nie będą wykorzystywane żadne instrukcje, jedynie dziecięca kreatywność! Następnie wszystkie ozdoby zawisną na choinkach zdobiących centrum handlowe. Na pamiątkę każde dziecko dostanie klocki do złożenia zabawki z kalendarza adwentowego Lego.

Atrium Targówek zaprasza wszystkich miłośników LEGO do mikołajkowej strefy w piątek i w sobotę (2 i 3 grudnia) w godzinach między 11:00 a 19:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Terminy wydarzenia

Termin
Miejsce
Dodatkowe informacje
02.12.2022 11:00 (Pt) - 02.12.2022 19:00 (Pt)
Warszawa
Atrium Targówek
03.12.2022 11:00 (So) - 03.12.2022 19:00 (So)
Warszawa
Atrium Targówek

Informacja prasowa

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek DC LIGA SUPER-PETS

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat