Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Filmowy Świat Przedszkolaka

Wydarzenie
2019-11-13

Czerwony Kapturek, Królewna Śnieżka, czy Król Lew – te kultowe bajki zna każdy dorosły, ale czy również dzieci?

Filmowy swiat przedszkolaka112019
Autor: Materiały prasowe

Dlatego już 26 listopada zapraszamy na kolejne zajęcia edukacyjne z cyklu „Filmowy Świat Przedszkolaka” w Cinema City. Uczestnicy spotkania poznają najpiękniejsze bajki świata oraz dowiedzą się co nieco o ich twórcach. Po zajęciach edukacyjnych zapraszamy na film „Kraina lodu II”.

Tym razem tematem spotkania, które odbędzie się w poszczególnych kinach Cinema City 26 listopada br., będą bajki! Opowieści mają w sobie coś magicznego, co sprawia, że z chęcią przenosimy się w świat, gdzie wyobraźnia nie zna granic. Dlatego tak bardzo uwielbiane są przez czytelników. Na spotkaniu przedszkolaki dowiedzą się o najpiękniejszych bajkach, które nie zawsze są znane wszystkim czytelnikom. Dodatkowo usłyszą o ich twórcach oraz spróbują odpowiedzieć na pytanie, jakie umiejętności trzeba mieć, aby zostać bajkopisarzem. Na koniec spotkania pt. „Opowiem Ci bajkę…, czyli o najpiękniejszych bajkach świata” zostanie wyświetlony film „Kraina Lodu II”. Nauka poprzez zabawę to najlepszy sposób na rozwój naszych maluchów, dlatego zapraszamy już 26 listopada do kin Cinema City!

„Filmowy Świat Przedszkolaka” to projekt skierowany do przedszkolaków, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z filmem oraz nauką. Jego celem jest pokazanie dzieciom tego, co najważniejsze w przystępny oraz zabawny sposób, a dzieci, dzięki różnorodnym tematom, mogą rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Spotkania składają się z dwóch części: bezpłatnych zajęć edukacyjnych i pokazu filmowego. Tym razem zapraszamy na film „Kraina Lodu II” – pełną humory i ciepła animację o Elsie, która urodziła się z magicznymi mocami. Tym razem wraz z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszą w niezwykłą, lecz jednocześnie niebezpieczną podróż, by uratować królestwo. Zapraszamy!

Podczas spotkania „Filmowy świat Przedszkolaka” maluchy mogą także wygrać atrakcyjne nagrody, a na zakończenie wszyscy uczestnicy dostaną upominki. 26 listopada zapraszamy do 11 kin Cinema City w miastach: Częstochowa Jurajska, Katowice Punkt 44/ IMAX®, Kraków Galeria Plaza/ IMAX®, Kraków Zakopianka, Lublin Felicity, Łódź Manufaktura/ IMAX®, Poznań Plaza/ IMAX®, Toruń Czerwona Droga, Warszawa Promenada, Wrocław Wroclavia/ IMAX® i Zielona Góra. Istnieje możliwość organizacji zajęć w projekcie Filmowy Świat Przedszkolaka również w pozostałych kinach Cinema City. O szczegóły zapytaj w kinie. Bilety grupowe dostępne są w preferencyjnych cenach, a udział opiekunów jest bezpłatny.

Terminy wydarzenia

Termin
Miejsce
Dodatkowe informacje
26.11.2019 08:00 (Wt) - 26.11.2019 20:00 (Wt)
Częstochowa, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona-Góra, Łódź
Cinema City

Informacja prasowa

Oceń zawartość strony:
Ocena: 4.7/5. Oceniono 1 raz.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat