Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Dzień Dziecka w Galeria Młociny

Wydarzenie
2023-05-26

W czwartek, 1 czerwca, Galeria Młociny niewątpliwie stanie się ulubionym miejscem wszystkich dzieci. Z okazji Dnia Dziecka warszawskie centrum przygotowało dla najmłodszych masę słodkich atrakcji.

Dzien dziecka mlociny
Autor: Materiały prasowe

Czego mogą spodziewać się klienci oraz ich pociechy?

Pełen słodyczy Dzień Dziecka w Galerii Młociny będzie okazją do świetnej zabawy! Po dotarciu na miejsce warto wypatrywać wesołych animatorów w strojach nawiązujących do kolorowych słodkości – niewykluczone, że będą mieli w zanadrzu powitalny, słodki upominek.

Po jego odebraniu warto skierować się do strefy animacji przed Galerią, gdzie na najmłodszych czekać będą kolejne atrakcje. Nie lada gratką tego dnia będą z pewnością dwie gigantyczne gry wielkoformatowe: kolorowanka oraz „słodka niespodzianka”. Wyciszenia po udanej zabawie można szukać podczas otwartych warsztatów plastycznych. To świetny wybór także dla aspirujących, małych artystów, chcących wykazać się kreatywnością.

Co to byłaby za „strefa animacji” bez malowania twarzy, brokatowych tatuaży czy skręcania zwierzaków z balonów? Mamy dobrą wiadomość – ich również nie zabraknie!

Na upamiętnienie miło spędzonego dnia, dzieci wraz z opiekunami będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie – idealnym ku temu miejscem będzie stoisko z dekoracjami w kształcie słodyczy.

Psst, to jeszcze nie wszystko. Po zrobieniu zakupów pamiętajcie, że paragony o minimalnej wartości 50 zł, będzie można wymienić w Dzień Dziecka na balony z helem (w kształcie – oczywiście – słodyczy).

Czy istnieje słodszy sposób na świętowanie tego wyjątkowego dnia?

Terminy wydarzenia

Termin
Miejsce
Dodatkowe informacje
01.06.2023 12:00 (Czw) - 01.06.2023 20:00 (Czw)
Warszawa
Galeria Młociny

Informacja prasowa

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat