Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Przed ciążą

KategoriaPrzydatne informacje jak przygotować się do ciąży.
Kwas foliowy

Kwas foliowy w diecie kobiety w ciąży

Niedobór każdej z witamin powoduje problemy ze zdrowiem. Są jednak sytuacje, kiedy zbyt mała ilość jednej z nich w diecie może powodować szczególnie groźne konsekwencje. Tak jest w przypadku witaminy B9 w diecie przyszłej mamy.

Brzuszek ciążowy

Miesiąc poczęcia jest bardzo istotny

Okazuje się, że miesiąc, w którym dziecko zostało poczęte, ma ogromny wpływ nie tylko na ciążę, ale również na zdrowie noworodka.

Ciężarna

Planujesz ciążę? Unikaj słońca!

Australijscy naukowcy twierdzą, że promienie UV mogą zaszkodzić nie tylko przyszłej mamie, ale również kobiecie starającej się o dziecko.

Stópka

Stres przyczyną przedwczesnej śmierci dziecka

Jak się okazuje, długotrwały stresujący tryb życia kobiety, która na chwilę przed zajściem w ciążę doświadczyła, może powodować przedwczesną śmierć niemowlaków!

Probówka

Fakty na temat in vitro

Kilka ciekawostek o zapłodnieniu pozaustrojowym, o których warto wiedzieć.

Monety

Ile kosztuje zabieg in vitro?

In vitro to dla wielu par jedyna szansa na posiadanie potomstwa. Coraz częściej mają oni problem z naturalnym poczęciem potomstwa.

Niemowlak

In vitro: chłopiec czy dziewczynka?

Jesteście ciekawe, jakiej płci najczęściej rodzą się dzieci po zabiegu in vitro?

Mężczyzna z fajką

Przyczyny męskiej niepłodności

Jeszcze do niedawna, za niepowodzenia związane z zajściem w ciążę odpowiadała kobieta. Jak się okazuje, w takim samym stopniu niepłodność dotyka mężczyzn, która najczęściej wiąże się z obniżoną jakością nasienia.

Seks

Problem z poczęciem dzidziusia? Zmieńcie pozycję!

Według niektórych teorii, pozycja w jakiej uprawiamy miłość ma wpływ na to, czy uda nam się począć upragnionego potomka!

Jajeczko i plemniki

Problem z zajściem w ciążę – 5 badań, które powinnaś wykonać

Z problemem z niepłodnością boryka się coraz więcej par. Jeśli od dłuższego czasu próbujesz zajść w ciążę, ale twoje starania są bezskuteczne, powinnaś zrobić kilka badań.

Życzenie

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat