Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Literatura

„Przygodnik 2019/2020. 366 dni w poszukiwaniu groźnych zwierząt z Nelą” Nela Mała Reporterka

Artykuł

Cały rok z nieustraszoną Nelą Małą Reporterką

Przygodnik19 20
Autor: Materiały prasowe

Jakie groźne zwierzęta kryją się w głębinach oceanu czy w lasach Ameryki Środkowej? Jak niebezpieczne potrafią być afrykańskie olbrzymy? Jakie stworzenie potrafi się obronić nawet przed lwem? Nela uwielbia zwierzęta i chce je poznawać coraz bardziej. Nie boi się nawet tych, których lepiej na swojej drodze nie spotkać. Przygotowała plan wspólnej podróży. W każdym miesiącu odwiedzi inny zakątek świata, odszuka jedno naprawdę groźne zwierzę i postara się dowiedzieć o nim jak najwięcej. Najnowszy „Przygodnik 2019/2020. 366 dni w poszukiwaniu groźnych zwierząt z Nelą” w księgarniach już od 31 lipca.

PRZYGODNIK to kalendarz szkolny na rok 2019/2020 pełen SUPERprzygód. W tym roku szkolnym Nela Mała Reporterka znowu wyruszy na niesamowitą wyprawę... Odszuka 12 groźnych zwierząt i zaprezentuj ich tajemnice i SUPERmoce. Dzięki PRZYGODNIKOWI żądni przygód czytelnicy będą mogli podróżować po całym świecie i wspólnie przeżywać fascynujące historie! Nela ma nadzieję, że jej fani wybiorą się z nią – bo czeka ich 366 wyjątkowych dni! TO BĘDZIE ROK ODWAŻNYCH ODKRYWCÓW. Jesteście ciekawi, od jakiego zwierzęcia zaczniecie? Od olbrzymiego bawołu. Kierunek Afryka!

***
Przedstawiam Ci mój nowy PRZYGODNIK, czyli kalendarz szkolny na rok 2019/2020 pełen fantastycznych odkryć i przygód. W tym roku wyruszymy na niesamowitą wyprawę po świecie... niebezpiecznych zwierząt. Odszukamy dwanaście wyjątkowo groźnych zwierząt i poznamy SuperMoce, którymi dysponują.  Pamiętaj! To nie jest zwykły kalendarz. To PRZYGODNIK! Pakuj się i wyruszamy.
- Nela Mała Reporterka

Nela – 13-letnia podróżniczka, autorka książek dla dzieci i reporterka telewizyjna. Od piątego roku życia podróżuje po kontynentach, nagrywając i opisując swoje przygody. Jej idolem jest Steve Irwin, za którego przykładem chce ratować zwierzęta i podróżować wszędzie tam, gdzie poniosą ją wyobraźnia i marzenia. Regularnie opisuje swoje przygody z najdalszych zakątków świata w serii cieszących się ogromną popularnością książek dla dzieci. Czterokrotna zwyciężczyni nagrody Bestsellery Empiku: za rok 2015 („Nela i tajemnice świata”), za rok 2016 („Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany”), za rok 2017 („Nela i skarby Karaibów”) oraz za rok 2018 („Nela na wyspie rajskich ptaków”).W 2014 roku rozpoczęła prowadzenie własnego autorskiego programu podróżniczego pt. „Nela Mała Reporterka”, emitowanego w TVP ABC.
Aktualnie Nela rozwija projekt edukacyjno-badawczy w ramach tworzonej przez siebie fundacji „The Adventure starts Here Foundation”. Fundacja będzie tworzyć bazy badawcze na całym świecie, gdzie będą zapraszani naukowcy oraz dzieci, które staną się obserwatorami przyrody. Pierwsza baza badawcza ma powstać w dżungli na Kostaryce. 

Dotychczas nakładem wydawnictwa Burda Media Polska ukazało się 13 książek Neli: „10 niesamowitych przygód Neli”, „Nela na 3 kontynentach. Podróże w nieznane”, „Nela i tajemnice świata”, „Nela na tropie przygód”, „Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany”, „Nela na kole podbiegunowym”, „Nela i skarby Karaibów”, „Nela i tajemnice oceanów”, „Nela i polarne zwierzęta”, „Nela na wyspie rajskich ptaków”, „Nela i sekrety dalekich lądów”, „Nela i wyprawa do serca dżungli” oraz „Nela i kierunek Antarktyda”.

Tytuł: „Przygodnik 2019/2020. 366 dni w poszukiwaniu groźnych zwierząt z Nelą”
Autor: Nela Mała Reporterka
Data premiery: 31.07.2019 r.
Wydawnictwo: Burda Książki
Cena: 36,90 zł

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat