Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Poszukiwany listem gończym opiekował się dziećmi

Artykuł

Pewien zatrzymany w towarzystwie trójki nieletnich 33-latek okazał się więziennym uciekinierem.

Poszukiwany listem gonczym
Autor: pixabay.com

Jeden z mieszkańców Nysy (województwo opolskie) zgłosił niedawno policji awanturę domową. Gdy stróże prawa przybyli pod wskazany adres, znaleźli tam głośno i agresywnie zachowującego się mężczyznę, który był pod wpływem alkoholu. 33-latek, mimo spożywanych wcześniej wyskokowych trunków, opiekował się trójką swoich dzieci. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że sąd wystawił za nim jakiś czas temu list gończy, ponieważ 33-latek powinien odsiadywać za popełnione przestępstwa karę pozbawienia wolności, a nie wrócił po przepustce do więzienia. Za niestawienie się w wyznaczonym terminie w zakładzie karnym doliczony zostanie mu najprawdopodobniej rok pozbawienia wolności.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat