Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Hit Instagrama: codzienność rodziny z dziesięciorgiem dzieci

Artykuł

Na instagramowy profil pani Satu Nordling Gonzalez zagląda coraz to więcej obserwatorów. Kobieta jest bowiem mamą aż sześciu dziewczynek i czterech chłopców.

Codziennosc 10dzieci
Autor: Instagram/@mybabydolls

Jak wygląda życie w naprawdę wielodzietnej rodzinie? Dowiedzieć się tego można z Instagrama pewnej mamy dziesięciorga dzieci. Odkąd pani Satu Nordling Gonzalez zaczęła dzielić się z Internautami swoją codziennością, jej profil na Instagramie stał się bardzo popularny. Nic dziwnego, publikowane tam zdjęcia są bardzo przyjemne dla ludzkiego oka. 36-latka pokazuje życie swojej rodziny, szczerze przyznając, że bycie mamą dużej gromadki dzieci nie jest łatwe. Najstarsza córka pani Gonzalez ma 13 lat, najmłodszy synek 7 miesięcy. "Bycie matką to ogromna praca i poświęcenie. Czasami uczucie zmęczenia ogarnia mnie jeszcze przed śniadaniem. Jednak uśmiech i miłość dzieci to najlepsza nagroda za moją opiekę nad nimi".

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Satu Nordling Gonzalez (@mybabydolls)

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.
body na roczek

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat