Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Zostawił małe dziecko w aucie i poszedł po pączki

Artykuł

Pozostawienie 1,5-rocznego potomka samego w samochodzie na ponad pół godziny, mimo elektronicznej niani, dozorującej dziecko, oburza wielu Internautów.

Zostawil dziecko samochod paczki
Autor: pixabay.com

Tylko pouczeniem strażników miejskich skończyło się pozostawienie przez pewnego ojca 1,5-rocznego dziecka, na kilkadziesiąt minut, w samochodzie zaparkowanym w Częstochowie, przed słynną „Pączkarnią”. Nad malcem czuwała bowiem elektroniczna niania. Do zdarzenia doszło wczesnym popołudniem, w Tłusty Czwartek. Będący rodzicielem 1,5-rocznego dziecka mężczyzna zamknął śpiącego potomka na jakiś czas w pojeździe, a sam stanął w bardzo długiej kolejce za słodkimi przysmakami. Dziecko bez opieki osoby dorosłej w samochodzie, zaparkowanym przy Alei Najświętszej Marii Panny, zauważył jeden z przechodniów. O swoim spostrzeżeniu poinformował straż miejską w Częstochowie. Przybyłym na miejsce strażniczkom miejskim, po pół godzinie poszukiwań, udało się zlokalizować ojca malucha. Mężczyzna został poinformowany, że jeżeli brak osobistego nadzoru z jego strony przyczyniłby się do zagrożenia życia lub zdrowia dziecka, poniósłby odpowiedzialność karną.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat