Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Wygórowany rachunek za przekłucie uszu dziecka

Artykuł

Pewien łasy na pieniądze chirurg z USA zażądał astronomicznej sumy za przekłucie uszu małej dziewczynki, czym niezmiernie zaszokował jej rodziców.

Wygorowany rachunek przeklucie uszu
Autor: pixabay.com

Pewna 5-letnia dziewczynka z USA miała mieć przeprowadzony zabieg z powodu poważnej wady anatomicznej jamy ustnej. Zajmujący się dzieckiem chirurg zaproponował rodzicom kilkulatki, że przy okazji skracania wędzidełka podjęzykowego, może również przebić dziewczynce uszy. Ci chętnie przystali na propozycję lekarza. Jakież było jednak ich zdumienie i oburzenie, kiedy przeczytali po jakimś czasie widniejącą na rachunku medycznym kwotę za wykonaną przez chirurga pracę. Okazało się bowiem, że za wykonanie dziurek w uszach 5-latki, ten zażądał tak wygórowanej sumy, że nie tylko nie pokryłoby jej posiadane przez rodziców dziecka ubezpieczenie medyczne, ale ci musieliby jeszcze sporo dolarów dopłacić. Na dodatek, jedna dziurka w uchu dziewczynki została wykonana krzywo. Po nagłośnieniu postępku chirurga ze Szpitala Dziecięcego w Kolorado, zawyżony rachunek za usługi na sali operacyjnej został jednak, ku zadowoleniu rodziców 5-latki, anulowany.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat