Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Ukradła dziecku torbę z zabawkami

Artykuł

W Pruszczu Gdańskim jedna z klientek tamtejszej restauracji bezczelnie przywłaszczyła sobie torbę z prezentami świątecznymi małej dziewczynki.

Ukradla dziecku torbe zabawki
Autor: facebook.com/PierogarniaPruszcz

Na lalki, konika i inne dziecięce zabawki połakomiła się jedna z kobiet, przebywająca kilka dni temu w lokalu gastronomicznym w Pruszczu Gdańskim, w województwie pomorskim. Przedmioty te schowane były w dużej torbie. Przeznaczone były na prezenty dla dziecka, które razem z rodziną spożywało w pomorskiej pierogarni posiłek. Kradzież nagrana została przez kamerę zainstalowaną w restauracji. Video z uwiecznionym postępkiem tajemniczej kobiety, udostępniono w Internecie, wraz z apelem o pomoc w zidentyfikowaniu złodziejki prezentów świątecznych przejętej i zasmuconej zdarzeniem: dziewczynki.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat