Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Szczur pogryzł 1,5-roczne dziecko

Artykuł

W jednym z wadowickich marketów szczur hodowlany zaatakował i ugryzł w palec kilkunastomiesięczne dziecko.

Szczur zaatakowal dziecko
Autor: pixabay.com

Gdy młodzi rodzice z synkiem wybrali się jakiś czas temu do marketu budowlanego w Wadowicach, nie przypuszczali zupełnie, że ich pociecha spotka się tam z agresją ze strony wystawionego na sprzedaż hodowlanego szczura. Kiedy zaciekawiony widokiem gryzoni 1,5-roczny maluch, zbliżył się do jednej z klatek, w których znajdowały się zwierzątka, jeden ze szczurów wychylił głowę przez otwór w klatce i ugryzł dziecko w palec. Chłopczyk szybko trafił pod opiekę lekarzy. Przepisane zostały mu antybiotyki. Okoliczności sprawy wyjaśniać będzie policja. Rodzice 1,5-rocznego chłopczyka powiadomili bowiem o zdarzeniu stróżów prawa. Według ich relacji, tylko jeden z gryzoni zatopił zęby w ciele dziecka, inne szczury nie wykazywały zaś chęci zaatakowania ich pociechy.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat