Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Strzelanina na baby shower

Artykuł

Wskutek wtargnięcia napastników na przyjęcie z okazji baby shower i użycia przez nich broni, ciężarna kobieta z USA straciła swoje dziecko.

Strzelanina baby shower
Autor: pixabay.com

Pełna beztroskiej zabawy impreza z okazji spodziewanych narodzin dziecka w Ohio, zakończyła się tragedią. Do domu, w którym w ubiegłą sobotę odbywało się baby shower, dostali się bowiem uzbrojeni i agresywni napastnicy. Z niewiadomych powodów otworzyli ogień do obecnych na przyjęciu gości. Jedna ze świętujących osób nie przeżyła kontaktu z kulą, ośmioro pozostałych gości zostało ciężko rannych i trafiło do szpitali. Wśród poszkodowanych znalazła się trójka dzieci. Jakby tego było mało, wskutek utraty sporej ilości krwi, postrzelona w udo ciężarna, na cześć której odbywało się przyjęcie, straciła swojego potomka. Okoliczności zdarzenia będzie badać w najbliższym czasie miejscowa policja.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat