Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Newsletter KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia
Kategoria: Rodzina » Rodzicielstwo

Skandal na pogrzebie dziecka

Artykuł

Grabarz zmniejszał piłą trumnę, która nie mieściła się w grobie!

Skandal pogrzeb dziecka
Autor: pixabay.com

Do oburzającej sceny doszło podczas niedawnego pogrzebu 11-miesięcznej dziewczynki, w powiecie rzeszowskim. Pełniący obowiązki grabarza mężczyzna, zamiast poszerzyć grób, do którego z powodu swojego rozmiaru nie chciała zmieścić się trumna z ciałem malutkiej Klary, na oczach rodziców zmarłego dziecka, skrócił trumnę piłą. Mimo że jakiś czas przed pochówkiem córki Izy i Grzegorza, grabarz otrzymał dokładne wymiary trumienki Klary, nie zdecydował się na wykopanie szerszego i głębszego miejsca pochówku dla dziecka. Zamiast tego, nie przejmując się obecnością żałobników, zmniejszył wymiary trumienki dziewczynki, przy pomocy piły. Mężczyzna nie uważa swojego postępowania za niewłaściwe. Nie przeprosił rodziców małej nieboszczki za użycie piły podczas pochówku ich ukochanej córeczki.

Oceń zawartość strony:
Ocena: 0/5. Oceniono 0 razy.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat