Bądź na bieżąco:
Fanpage Facebook KochanaMama.pl
Strona Google+ KochanaMama.pl
Kanał KochanaMama.pl na Youtube
Kanały RSS KochanaMama.pl
Strona główna Przed ciążą Ciąża Niemowlę Małe dziecko Rodzina Konkursy Wydarzenia

Rodzina

KategoriaRodzice, dzieci i dziadkowie.
Zaufana niania

„Zaufana Nania” Joanna Jakubiak

Zaufana niania. Niezbędnik dla wszystkich rodziców! Jak znaleźć nianię, która stanie się przyjacielem dziecka i pomocą dla rodziców - Joanna Jakubiak

Jak johan uratowal cielaka

"Jak Johan uratował cielaka" Astrid Lindgren

Johan i jego rodzice mieli tylko jedną krowę. Niestety, pewnego zimowego dnia Embla zjadła gwóźdź i zdechła.

Prezenter urodziny

Prezenter uratował urodziny chorej dziewczynki

Smutne urodziny bez gości pewnej cierpiącej na bardzo poważną chorobę 12-latki „odczarował” znany dziennikarz telewizyjny i radiowy.

Zula szkola czarownic

"Zula w szkole czarownic" - recenzja

Kolejna część przygód niezwykłej dziewczynki, która uczy się być dobrą czarodziejką, a w przyszłości potężną czarownicą.

Rok w krainie czarow

„Rok w krainie czarów” – recenzja

Kolejna z serii niezwykłych książek dla dzieci „Rok w...” zachwyca niezwykłymi ilustracjami i porywa do magicznego świata wyobraźni.

Niki tesla pojedynek tajnych agentow

„Niki i Tesla. Pojedynek tajnych agentów” – recenzja

Trzecia część z cyklu przygód rodzeństwa. Tym razem przyjdzie im stoczyć walkę w domu ich własnego wujka. Na szczęście… w całkiem dobrym i jakże kreatywnym towarzystwie!

Niki tesla bunt armii robotow

„Niki i Tesla. Bunt armii robotów” – recenzja

Kolejne przygody rodzeństwa o ścisłych umysłach. Tym razem będą musieli się zmierzyć nie tylko ze złymi ludźmi ale także z wściekłymi robotami!

Liczby kolory

„Liczby i kolory” – recenzja

„Liczby i kolory” to idealny przykład książki, która uczy i bawi jednocześnie. Wesoła edukacja przynosi tu wiele korzyści, ale najpiękniejszą z nich jest uśmiech dziecka.

X lander konsumencki lider jakosci2017

X-lander - Konsumencki Lider Jakości 2017”

Marka X-lander zajęła pierwsze miejsce i otrzymała złote godło programu Konsumencki Lider Jakości w kategorii „Wózki dziecięce”.

Potworna michasia

"Potworna Michasia" Marlena Rytel

Michasia ma siedem lat, blond włoski i duże niebieskie oczka. Wygląda niewinnie, niczym aniołek. Nie ma ani brata, ani siostry. Jest jedynaczką. Rozpieszczoną jedynaczką.

Wyszukiwarka

Copyright 2015 © KochanaMama.pl
Publikacje zamieszczone na stronach KochanaMama.pl są chronione prawami autorskimi. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i zdjęć opublikowanych na KochanaMama.pl w całości lub części wymaga uprzedniej zgody wydawcy.
W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Regulamin. Ukryj komunikat